❣ TÜM ÜRÜNLERDE KARGO ÜCRETİNİ KALDIRDIK ❣...

Çağrı Merkezi: 0530 300 50 10

Blog

Rugan Çizme Modelleri
Rugan Çizme Modelleri
2020 yılıyla beraber moda da değişmekte ve eskiden kullanılan çoğu eşyalar günümüzde tekrardan öne çıkarak tekrardan modayı yansıtmaktadır. Eskiden kullanılmakta olup şimdilerde popüler olan ürünlerin başında rugan model rüzgarı da esmektedir.
Dalgıç Kumaş İspanyol Paça Pantolon Modelleri
Dalgıç Kumaş İspanyol Paça Pantolon Modelleri
Önemli tekstil malzemelerinden biri olan sık sık kullandığımız farklı çeşitlerde, farklı kalıplarda birçok pantolon modelleri mevcuttur. Örnek vermek gerekirse kot pantolonlar, dar paça pantolonlar, bol paça ve son zamanlarda en çok merak edilen ispanyol paça pantolon modelleridir.
2020 Deri Ceket Modelleri
2020 Deri Ceket Modelleri
Deri ceketler çeşitli hayvanların derisinden yapılır ve genellikle diğer giysilerin üzerine giyilerek bir ceket türüdür. Deri ceketlerin tarihi 20 bin yıl öncesine dayanmaktadır ve her yıl haziran ayının 14’ü 1975 yılında HellsAngels bu fikri önerdiğinden beri deri ceket günü olarak hatırlanıyor.
2020 Kumaş Pantolon Modelleri
2020 Kumaş Pantolon Modelleri
Hemen hemen hepimizin gündelik yaşamımızda, iş ortamında ya da özel günlerde takım elbise ile beraber giydiğimiz kumaş pantolonlar hayatımızda yer edinmeye devam ediyorlar. Peki bu pantolonların tarihi nerden başlıyor?
2020 Kordon Dantel Gelinlik Modelleri
2020 Kordon Dantel Gelinlik Modelleri
2020 yılı zor geçse de evlilik hayallerini bekletmek istemeyen çiftler hazırlıklarına çoktan başladı. Bu hazırlıkların başında ise gelinlik seçimi vardır. Her kızın hayali olan gelinlik için elbette birçok model bulunmaktadır. Bunlardan biri de 2020 yılının gözde gelinlik modellerinden biri olan "kordon dantel gelinlik"tir.
2020 Süet Etek Modelleri
2020 Süet Etek Modelleri
Bayanların severek giydiği yaz ve kış aylarını ayırt etmeden sürekli kullandıkları gündelik giyimlerde ve özel günlerde hemen hemen hayatın her noktasında farklı tarz ve kombinlerle eşleştirdikleri eteklerdir.